EN
UKR
Смачно
Затишно
Особливо
Московська 41/8, Київ
+38 067 473 77 70
В центрі шумного і плескаючого життям центру столиці, свої двері відкриває ресторан авторської французької кухні Graine de Moutarde — Зерно Гірчиці.
З першої хвилини вас обіймає тепло стін кольору діжонскої гірчиці, світло затишних торшерів і відблиски сотні келихів.

Неповторний інтер'єр ресторану створений відомим французьким архітектором Крістофом Бакманом буквально із зернятка гірчиці.
Справжній млин при вході, дерев'яна колона 17 століття, вази ручної роботи, унікальний гардероб у вигляді винної бочки, плафони з кольорового скла — усе це служить лише елегантним доповненням до гастрономічних відкрить, які для Вас приготував наш Шеф і його команда.
Про нас
Шеф-кухар Руіз Сіріак ставиться з особливою увагою до усього гастрономічного процесу його кухні.
Починаючи з вибору найякісніших і свіжіших продуктів до оформлення подання блюд, в яких знаходять відображення художні прийоми, без яких немислима авторська кухня.

За словами Шефа, Graine de Moutarde для нього особливий, тому що в основу цього закладу закладена ідея створити ресторан з атмосферою привітності і гостинності, а це і є ті вічні цінності, непідвладні гастрономічній моді.
Для Руіза Сіріака найвимогливіший гість — апріорі самий довгожданий, перевершити очікування якого є кращою професійною нагородою.
Затишна літня тераса, панорамні вікна, великий вибір французьких і італійських вин
Окремої уваги викликає колекція гірчиці Haute Couture, яка створена у Франції по спеціальному замовленню для ресторану Graine de Moutarde. Гірчиця з естрагоном, томатами і базиліком, з морською сіллю, з білим віном, в цілому вісім видів унікальної гірчиці, які в ресторані подають на вибір до усіх блюд з м'яса і птаха. Гурмани можуть також придбати для себе декілька баночок гірчиці.
що зберігаються в кам'яній винній кімнаті в замковому стилі, приватний зал для приватних обідів і вечерь, який також обладнаний мультимедійним проектором і 3d екраном, що дозволяє нашим гостям проводити презентації і переговори.
Московська 41/8, Київ
+38 044 254 36 12
+38 067 473 77 70
gdmoutarde@gmail.com
Пн-Сб: 9:00 - 23:00